KAUBA OSTMINE

Kui olete sobiva toote välja valinud, valige kogus ja klikkige toote juures oleval nupul „Lisa ostukorvi“. Vaadake oma ostukorvis üle kõik valitud tooted. Ostukorvi sisu näete e-poe üleval paremas nurgas „Ostukorv“-il klikkides. Kui kõik on korras, siis vormistage tellimus. Tellimuse vormistamisel täitke kõik vajalikud lahtrid. Tärniga märgistatud lahtrid on kohustuslikud. Kui kõik on korrektne, kinnitage andmed. Peale ostu kinnitamist saadetakse Teile e-maili teel tellimuse kinnitus.

KAUBA EEST TASUMINE

Ostu eest tasumine toimub Teile e-maili teel saadetud Tellimuse kinnituse alusel pangaülekandega. Tellimuse täitmist alustatakse pärast makse laekumist. Kui 7-päeva jooksul ettemaksu ei laeku, kuulub Teie tellimus automaatselt tühistamisele. Arve saadetakse Teile soovi korral hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest raha laekumist.

TARNEAEG

Kauba tarneaeg sõltub konkreetsest kaubast, maksimaalne tarneaeg on toodud ära kauba juures. Tavaliselt täidab Nikerdajad OÜ tellimuse 7 (seitsme) tööpäeva pärast peale ettemaksu tasumist. Mõnedel kaupadel võib tarneaeg erineda (näiteks mööbel), info selle kohta on toodud toote juures. Vajadusel võtame Teiega ühendust ja täpsustame tarneaega.

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE

Kauba kättesaamiseks on mitmeid võimalusi. Kaup toimetatakse üldjuhul kohale lähimasse Omniva pakiautomaati. Pakiautomaadi puudumise puhul lähimasse postiasutusse. Kui soovite saada kaupa kulleriga või konkreetsesse Itella Smartposti või Omniva pakiautomaati, siis palume eraldi sellest teavitada märkuste lahtris. Suuremate ostude puhul toimub kohaletoimetus transpordifirma vahendusel. Võimalus on ka ise kaubale järele tulla. Ise kaubale järgi tulles palume eelnevalt aeg kokku leppida telefonil 53433608. Kaubale saab järele tulla ka kursuste ajal. Kursuste ajad leiete meie kodulehelt www.nikerdajad.ee. Transpordi tasu suurus oleneb tellitavast kaubakogusest ning selgub tellimuse vormistamisel. Suurte esemete või suure kaubakogusega tellimuse puhul võetakse Teiega eraldi ühendust transpordi tingimuste kokkuleppimiseks. Kulleri teenuse valiku puhul võtab kuller Teiega enne kauba toomist telefoni teel ühendust, et täpselt kokku leppida kohaletoimetamise aeg. Kättetoimetamisega tekkinud tõrgetest palume teatada meie telefonile +372 5343368 tööpäevadel 9-17 või e-mailile info@nikerdajad.ee.

KAUBA TAGASTAMINE

Kui Teieni jõudnud kaup on puudustega ja soovite seda tagastada, siis palume sellest eelnevalt teada anda esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kätte saamist. Saatke tagastamissoov e-mailile info@nikerdajad.ee koos toote ning tagastamispõhjuse kirjeldusega. Seejärel võtame Teiega ühendust. Tagastada saab vaid kaupa, mida ei ole kasutatud! Kauba saatmise ja tagastamise seotud kulud jäävad kuni 10 EUR ulatuses kliendi kanda.

GARANTII

Vastavalt Tarbijakaitseseadusele kehtivad OÜ Nikerdajad ostetud kaupadele tootjagarantiid. Erinevatel tootjatel võivad olla garantiitingimused erinevad. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui ta on kulunud! Konkreetse toote täpsete garantiitingimuste teada saamiseks palume saata päringu meie e-mailile info@nikerdajad.ee või helistada telefonil +372 53433608.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Tehtud ja makstud tellimust saab tühistada juhul, kui kaup ei ole veel teele pandud. Tellimuse tühistamiseks tuleb saata vastav sooviavaldus kirjalikult e-mailile info@nikerdajad.ee või helistada telefonil +372 53433608. Pärast tellimuse tühistamist maksab OÜ NikerdajadTeile raha tagasi 7 päeva jooksul. Kui tühistamisavaldus saabus pärast kauba teelesaatmist, ei saa enam tellimust tühistada ja tuleb lähtuda kauba tagastamise tingimustest.

PRETENSIOONIDE LAHENDAMINE

OÜ Nikerdajad garanteerib oma klientidele pretensioonide lahendamise ja raha tagastamise garantii vastavalt seadustele. Küsimuste korral võtke meiega ühendust – info@nikerdajad.ee või helistada telefonil +372 53433608.

ISIKUANDMETE KAITSE

OÜ Nikerdajad on õigus koguda Tellija poolt avaldatud isikuandmeid ning kasutada neid vaid tellimuse täitmiseks. Isikuandmeid (nimi, aadress, telefon) võib OÜ Nikerdajad edastada kaupa kättetoimetavale ettevõttele. OÜ Nikerdajad võib oma klientide kontaktandmeid kasutada neile reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks, juhul kui tellija on täitnud ära Uudiskirja tellimus e vormi.